رستاق نیوز - هادی هادی نسب در پیامی فرارسیدن اعیاد شعبانیه، سالروز ولادت باسعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز و ولادت امام زین العابدین(ع) را تبریک گفت.

به گزارش رستاق نیوز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ،  فرماندار اشکذر در پیامی فرارسیدن اعیاد شعبانیه، سالروز ولادت باسعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز و ولادت امام زین العابدین(ع) را تبریک گفت.

هادی هادی نسب در پیام خود آورده است:

نامگذاری سالروز میلاد سرور جوانان بهشت و قهرمان حماسه کربلا به عنوان روز پاسدار، روز تحقق پاسداری از اسلام حقیقی و مکتب الهی و تبلور دفاع از اهداف و ارزش های متعالی اسلامی است، نامگذاری میلاد علمدار کربلا به عنوان روز جانباز تجلی گر راستین ایثارگری ، مجاهدت و از خود گذشتگی های جانبازان عزیز و صبوری است که در مکتب بزرگ جانباز دشت کربلا و سید و مولای خود درس ایثار و وفاداری خوانده اند، ایثارگران بزرگواری که با تاسی از امام سجاد(ع)، سال ها مقاومت وپایداری را در برابر دشمنان نظام اسلامی و انقلاب به نمایش گذاشتند.

اینجانب اعیاد پربرکت شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز را به مردم شریف و متدین شهرستان اشکذر به ویژه غیور مردان جانباز و پاسداران امنیت کشور که تلاش های این روزهای آنان همدوش با ارتشیان غیور و نیروی انتظامی مقتدر و کادر درمان کشور در راستای پاسداری از سلامت مردم ایران در مبارزه با ویروس کرونا به کار گرفته شده است تبریک عرض می نمایم.

امید است که همواره از اخلاق مداری، جانفشانی، خستگی‌ناپذیری این الگوهای ارزشمند و انسان‌های شریف در مسیر اقتدار و بالندگی  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بهره‌مند باشیم.

  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری اشکذر