به گزارش رستاق نیوز “هادی هادی نسب” فرماندار اشکذر مهمترین مصوبات شهرستانی ستاد پیشگیری از ویروس کرونا را تشریح کرد 🔹تشکیل ستاد اسکان مسافران نوروزی شهرستان لغو شد. 🔹بازدید از اماکن مذهبی، گردشگری و تفریحی در ایام نوروز تعطیل است. 🔹در ایام نوروز هیچ مسافری اعم از فرهنگی و غیر فرهنگی در مراکز اسکان فرهنگیان […]

به گزارش رستاق نیوز “هادی هادی نسب” فرماندار اشکذر مهمترین مصوبات شهرستانی ستاد پیشگیری از ویروس کرونا را تشریح کرد

🔹تشکیل ستاد اسکان مسافران نوروزی شهرستان لغو شد.

🔹بازدید از اماکن مذهبی، گردشگری و تفریحی در ایام نوروز تعطیل است.

🔹در ایام نوروز هیچ مسافری اعم از فرهنگی و غیر فرهنگی در مراکز اسکان فرهنگیان شهرستان در مدارس پذیرش نخواهند شد.

🔹معابر شهری و اماکن عمومی با همکاری شهرداری و بخشداری های مرکزی و خضرآباد ضدعفونی می شود.

🔹فعالیت کمپ شهرداری‌ و نصب چادر در پارک ها و دیگر مکان‌های شهرستان تا زمان رفع کامل آلودگی ویروس کرونا ممنوع است و شهرداری با همکاری نیروی انتظامی شهرستان موظفند برای اجرای این مصوبه اقدام نمایند.

🔹اجاره خانه در شهرستان در ایام نوروز ممنوع اعلام شد.

🔹توصیه اکید می شود شهروندان از رفتن به مسافرت های نوروزی خودداری کنند.

🔹با همکاری شبکه بهداشت و درمان و جمعیت هلال احمر تیمی در ورودی شهرستان استقرار یافته و از سرنشین های خودروهای عبوری با پلاک‌های غیر استان و شهرهای درگیر با ویروس کرونا تست به عمل آورده و در صورت مشکوک بودن از ورود آنها ممانعت می‌شود.

🔹سالن‌های ورزشی، سینما، آرایشگاه ها، برگزاری مسابقات ورزشی ، جشنواره ها و تالارهای پذیرایی شهرستان نیز تعطیل اعلام شد و مقرر گردید نظارت لازم در رابطه با این مصوبه توسط نیروی انتظامی شهرستان اعمال شود.

🔹از هم استانی‌ها درخواست می شود تا از حضور در مناطق ییلاقی بخش خضرآباد در تعطیلات پیش رو خودداری نمایند تا خطری ساکنان این مناطق را تهدید نکند.