رستاق نیوز –  همزمان با ایام الله فجر انقلاب اسلامی دهیار صدرآبادرستاق عملکرد دو ساله این دهیاری را در سال های 97 و98 تشریح کرد

” امیرشاهی صدرآبادی “در گفتگو با رستاق نیوز گفت : در دوساله اخیر افزون بر ۲۰ پروژه عمرانی توسط دهیاری صدرآباد انجام شده است و ۳ پروژه نیز در دست انجام است .

“شاهی” در تشریح این پروژه ها افزود: زیرسازی و آسفالت جاده بین روستائی صدرآباد به عزآباد به میزان  ۱۴ هزار مترمربع بااعتبار افزون بر۲۵۰ میلیون تومان درصدر این پروژه هاست .

وی اصلاح ممرآب ، بهسازی و مرمت جدول خیابان های طالقانی و شهید صدوقی به مبلغ ۱۳۰ میلون تومان را از دیگر پروژه های صدرآباد ذکرکرد .

ایشان توسعه و بهسازی روشنائی معابر صدرآباد با اعتبار ۳۰ میلیون تومان و تعمیر پایه های چراغ برق ورودی با هزینه ۷ میلون تومان را از فعالیت های روستا در زمینه روشن تر کردن خیابان ها ذکرکرد.

دهیار صدرآباد به بهسازی و جدول گذاری خیابان سید الشهدا علیه السلام اشاره کرد و گفت : برای این مسیر به طول ۳۰۰ متر قریب ۵۰ میلیون تومان هزینه شده است .

“شاهی صدرآبادی”  حصارکشی ورزشگاه به میزان ۱۲۰ مترمربع همراه با نصب ۴ دوربین امنیتی را یادآورشد و گفت : دراین زمینه ۶۰ میلیون تومان هزینه شده است .

این مسئول مرمت و بهسازی نمای بیرونی و پشت بام حمام قدیمی با اعتبار ۴۴ میلیون تومان ، پیاده روسازی و فرش پیاده رو روبروی شرکت تعاونی دهیاری ها و پاسگاه رستاق با اعتبار ۶۰ میلیون تومان ، آزاد سازی و حصار کشی باغ حاجی غلامحسین و توسعه ۱۵۰ متر معبر روستا با هزینه قریب ۲۵ میلیون تومان و لوله کشی آب کشاورزی درکوچه میراث به مبلغ ۶ میلیون تومان را از دیگر خدمات دهیاری صدرآباد ذکرکرد.

وی ادامه داد جدول گذاری جوی آب کوچه حضرت ابوالفضل العباس ، به طول ۱۵۰ متر و هزینه ۲۶ میلیون تومان ، جدول گذاری خیابان امام (ره) ، کوچه حمام و مسجد جامع به مبلغ ۱۵ میلیون تومان ، مخلوط ریزی کوچه میراث ، کوچه حضرت ابوالفضل و راههای بین مزارع با هزینه ۵۰ میلیون تومان نیز دراین مدت انجام شده است .

شاهی در مورد جمع آوری زباله نیز گفت : برای خرید سطل زباله  و حرس درختان ، جمع آوری زباله و رفت و روب روستا نیز جمعا قریب ۶۰ میلیون تومان هزینه شده است .

ایشان یادآورشد برای احداث سرعت گیر درخیابان های قیام ، پارک آزادگان ، کوچه عمار ، و کوچه شهید مطهری ۳۲ میلیون تومان هزینه شده است .

وی خاطرنشان کرد :درختکاری و کاشت نهال در خیابان های روستا با اعتبار ۱۰ میلیون تومان و تسطیح و هم سطح سازی گلزار شهدا با هزینه ۱۵ میلیون تومان نیز دراین مدت انجام شده است .

” امیرشاهی صدرآبادی ” بهسازی و زیرسازی خیابان شهید حسنعلی همراه با اصلاح شبکه اب آشامیدنی ، جدول گذاری ، آسفالت با اعتبار ۸۰ میلیون تومان ، مرمت و بهسازی سنگ جدول و جوی آب خیابان امام (ره) و جدول کشی به طول ۳ هزار و ۶۰۰ متررا از پروژه های در دست اقدام این دهیاری نام برد.

شاهی درپایان از مشارکت دهیاری در برنامه ها و فعالیت های فرهنگی ، مذهبی و ورزشی صدرآباد نیز خبرداد و گفت : برای برگزاری مناسبت های ملی و مذهبی و کمک به توسعه ورزش قریب ۲۵ میلیون تومان هزینه کرده است .

وی درپایان از تلاش های مجید صدریان ، علی محمد سلمانی و جواد رضائی اعضای شورای اسلامی صدراباد و همکاری با دهیاری روستا قدردانی نمود.

اضافه می نماید : روستای صدرآباد به عنوان مرکز دهستان رستاق براساس سرشماری سال ۹۵ با ۴۰۰ خانوار ۱ هزار ۴۷۵ نفر جمعیت دارد .

 

  • منبع خبر : رستاق نیوز