رستاق نیوز – نشست برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری جشنواره محصولات گلخانه رستاق صبح امروز با حضور فرماندار و روسای دستگاههای مربوطه برگزار شد.

به گزارش رستاق نیوز فرماندار اشکذر در نشست هماهنگی وبرنامه ریزی برگزاری جشنواره محصولات گلخانه ای رستاق گفت : این جشنواره بهاره آینده در منطقه رستاق برگزار می شود .

“هادی هادی نسب ” کشت گلخانه ای در رستاق را یکی از زمینه های اشتغال و توسعه پایدار در این منطقه عنوان کرد وافزود : این ظرفیت و توانمندی باید به خوبی به دیگران معرفی گردد.

“هادی نسب ” بر فراهم آوردن زمینه حضور گلخانه داران رستاق در این جشنواره تاکید کرد و افزود : درمنطقه رستاق در کنار توسعه سطح زیر کشت گلخانه ها به تنوع تولیدات نیز به خوبی توجه شده است .

وی برگزاری این جشنواره را فرصت مغتنمی برای معرفی سایر توانمندی های مردم رستاق دانست و از دست اندرکاران برگزاری این جشنواره خواست از این فرصت به نحو شایسته بهره برداری کنند.

 رئیس سازمان جهاد و کشاورزی شهرستان اشکذر نیز درحاشیه این نشست به خبرنگار رستاق نیوز گفت : هم اکنون سطح زیر کشت گلخانه های رستاق از ۵۰۰ هکتار گذشته است .

“عباس بشارتی” افزود : انواع خیار ، گونه های مختلف فلفل ، گوجه  ، بامیه و… مهمترین محصولات گلخانه ای رستاق است .

“بشارتی ” از وجود ۱۲ واحد صنایع جانبی مرتبط با کشت گلخانه ای دررستاق خبرداد و گفت : نزدیک به ۱ هزار نفر در بخش گلخانه ای رستاق اشتغال ایجاد شده است .

دراین نشست معاون عمرانی فرماندار ، بخشدار مرکزی و دستگاهها مرتبط با برگزاری این جشنواره حضور داشتند .

برامه ریزی و هماهنگی درمورد زمان ، مکان و چگونگی برگزاری این جشنوار از دیگر مباحث این نشست بود