در ایام الله دهه مبارک فجر ۵۸۰ طرح عمرانی، خدماتی، کشاورزی، صنعتی و گردشگری در استان یزد به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ مرکز یزد، معاون عمرانی استاندار در ستاد چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با بیان این مطلب افزود: این تعداد طرح با اعتباری بیش از ۱۹۰۰ میلیارد تومان افتتاح و عملیات آن شروع می‌شود.
صادقیان با بیان اینکه در ۲۸ دستگاه اجرایی، ادارات و نهاد‌ها برنامه افتتاحیه را خواهیم داشت گفت: ۵۴۰ طرح افتتاح و آغاز عملیات ۴۰ طرح نیز صورت می‌گیرد.

وی افزود: بیشترین پروژه‌ها مربوط به اداره صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی و وزارت کشور در حوزه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها خواهد بود.
صادقیان با بیان اینکه ۹ طرح صنعتی بزرگ در استان افتتاح خواهد شد اظهار داشت: بیش از ۱۵۰ پروژه عمرانی و روستایی در حوزه دهیاری‌ها، بیش از ۴۲ پروژه در حوزه شهرداری‌ها، بیش از ۷۵ پروژه در حوزه کشاورزی هم افتتاح خواهد شد.
نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه یزد در این نشست با بیان اینکه ارزش‌های انقلاب باید در جامعه احیا شود افزود: باید بتوانیم روحیه انقلابی، فداکاری، همبستگی و تلاش را تحت حاکمیت اسلام، قران ولایت فقیه پیاده کنیم.
آیت الله ناصری در بخش دیگری از سخنان خود توجه به مسائل اقتصادی و حل مشکلات اقتصادی جامعه، خودکفایی در بخش‌های مختلف و اشتغال را خواستار شد.
جانشین شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هم دراین نشست گفت:۳۲ کارگروه تخصصی عهده دار برنامه ریزی برنامه‌های دهه مبارک فجر هستند و ۱۰۰۰ ستاد اصلی در همین زمینه وظیفه بزرگداشت دهه فجر را برعهده دارند.
زارع گفت:۱۴۰۰ ستاد نیز در قالب ستاد‌های دانش آموزی باتوجه به اهمیت این قشر از جامعه تشکیل شده است.
وی با توجه به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به نام سردار سلیمانی مزین شده است گفت: برنامه ریزی شده است که همه شهروندان با تصاویر حاج قاسم سلیمانی دراین مراسم شرکت کنند.