رستاق نیوز – عملیات ساختمانی "خانه راه سلامت سید شهدا " دررستاق به اتمام رسیده و تا پایان آبانماه افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .

به گزارش رستاق نیوز به منظور ویزیت رایگان بیماران در منطقه رستاق این مرکز در زمینی به مساحت ۱۳۵ مترمربع با ۱۱۰ متر زیر بنا در روستای عزآباد ، انتهای خیابان شهید محمد حسن قانع احداث شده است .

سید جمال حسینی پور که با نیت خیرخواهانه خویش (و درادامه کار خیری در ساخت و تجهیز بخش سی سی یو در بیمارستان سید شهدا ) این مرکز را احداث نموده است به رستاق نیوز گفت : در خانه راه سلامت سید شهدا فضای استقرار ۵ پزشک ، سالن انتظار ، فضاهای جانبی به همراه سیستم گرمایش و سرمایش پیش بینی شده است .

وی از تامین تجهیزات این مرکز تا پایان هفته جاری خبر داد و افزود : با تامین تجهیزات اداری میز ، صنلی ، نیمکت و ملزومات مورد نیاز ، زمینه بهره برداری خانه راه سلامت فراهم خواهد شد .

حسینی پور هزینه ساخت و تجهیز این بنا را افزون بر ۲۰ میلیارد ریال ذکرکرد وگفت : خانه راه سلامت سید شهدا براساس تفاهم نامه همکاری با بیمارستان حضرت سید شهدا یزد و باهدف فراهم آوردن فضای مناسب به منظور ویزیت رایگان اهالی محترم رستاق احداث شده است و بیمارستان سید شهدا هر دوماه یکبار پزشکان متخصص و فوق تخصص خود را برای ویزیت بیماران به این محل اعزام می کند .

ایشان خاطرنشان کرد با توجه به امکانات فراهم شده دراین مرکز ، خانه راه سلامت درایام تعطیل با پزشکان رستاقی نیز پذیرای اهالی خواهد بود .

 

گفتنی است  بخش سی سی یو بیمارستان سید الشهدا که در خردادماه ۱۴۰۰ به همت خیر نیکوکار  سید جمال حسینی پور راه اندازی شده و برای ساخت و تجهیز آن بیش از چهار میلیارد تومان هزینه شده است.و به دنبال آن وبنا به درخواست سیدجمال حسینی پور ،  بیمارستان سید شهدا تعهد کرد ویزیت رایگان بیماران رستاق را با اعزام تیم تخصصی و فوق تخصصی هردوماه یکبار انجام دهد .

شایان ذکر است، بیمارستان سیدالشهدا (ع) پیش از این تنها هفت تخت سی سی یو داشت که به همت این خیر عزابادی  این واحد بهسازی و تجهیز شد و امروز با ۱۶ تخت مجهز در خدمت بیماران قلبی است.

  • نویسنده : محمد رضا قانع عزابادی
  • منبع خبر : رستاق نیوز