رستاق نیوز - دکترعباسعلی رضائی صدرآبادی در پیامی به مناسبت ایجاد پایگاه خبری رستاق نیوز نوشت : یجاد پایگاه اطلاع رسانی در قالب سایت، کاری در خور، ارزشمند و واجد شأن مانايي است

به گزارش رستاق نیوز رضائی در پیام خود به دست اندرکاران پایگاه خبری مردم رستاق( رستاق نیوز )  چنین آورده است : باسلام و خداقوت خدمت شما برادرهمکارو یار ومددکار قدیمی و پر تلاش درعرصه فرهنگی و رسانه،

در این روزهای کرونایی از خداوند متعال، سلامت و عافیت شما و همه اهالی رستاق بزرگ را خواهانم. در این چند سال اخیر که اتکا به رسانه های اجتماعی لحظه ای و اندرویدی مد شده ، رسانه هایی که با پرشدن حافظه گوشیها و… هر لحظه، بیم از بین رفتن اسناد و مطالب آن می رود، ایجاد پایگاه اطلاع رسانی در قالب سایت، کاری در خور، ارزشمند و واجد شأن مانایی است که با ایجاد گروه مورد اشاره، نیاز مخاطبان در شبکه های مجازی لحظه ای اندرویدی را رفع می نماید.

از جنابعالی به خاطر این اقدام ارزشمند تشکر می نمایم و امیدوارم در سایه همراهی مخاطبان ارجمندتان، هر روز شاهد نشر اخبار خوب و نشاط آفرین باشیم.

گفتنی است دکتر عباسعلی رضائی از چهره های فرهنگی و سیاسی رستاق است که به عنوان معاونت فرمانداری صدوق ، فرماندار میبد و معاونت استانداری یزد فعالیت داشته است .