رستاق نیوز - دومین مرحله ضدعفونی کردن معابر شهرستان اشکذر با همکاری گردان پدافند جنگ نوین سپاه امشب آغاز می شود

فرماندار اشکذر گفت: طبق مصوبه قرارگاه مرکزی مبارزه با ویروس کرونا شهرستان، امشب معابر اصلی در اشکذر، فیروزآباد و رضوانشهر با همکاری گردان پدافند جنگ نوین سپاه توسط دو دستگاه خودرو رخش ضد عفونی خواهد شد.

به گزارش رستاق نیوز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، فرماندار اشکذر از آغاز دومین مرحله ضد عفونی کردن معابر اصلی و فرعی شهر با همکاری گردان پدافند جنگ نوین و اکیپ های بسیج سپاه شهرستان خبر داد.

هادی هادی نسب افزود: طبق مصوبه قرارگاه مرکزی مبارزه با ویروس کرونا شهرستان، امشب معابر اصلی در اشکذر، فیروزآباد و رضوانشهر با همکاری گردان پدافند جنگ نوین سپاه توسط دو دستگاه خودرو رخش ضد عفونی خواهد شد.

وی اظهار داشت: اکیپ های بسیج نیز در  قالب هفت گروه شامل چهار گروه در مرکز شهر، یک گروه در خضرآباد و دو گروه در رستاق عملیات ضد عفونی کردن معابر فرعی و کوچه های شهر را انجام خواهند داد.

فرماندار اشکذر بر همکاری و همراهی مردم و ماندن در خانه در جهت مقابله با ویروس کرونا تاکید کرد و گفت: مردم باید توصیه‌های بهداشتی را رعایت کرده و به جز در موارد ضروری از هرگونه سفر درون شهری و برون شهری خودداری کنندش

  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری اشکذر