رستاق نیوز - فرماندار اشکذر به مناسبت درگذشت مادر بزرگوار معلم شهید حجت الاسلام محمدحسین مختاری پیام تسلیتی صادر نمود.

 به گزارش رستاق نیوز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ، فرماندار شهرستان به مناسبت درگذشت مادر بزرگوار معلم شهید حجت الاسلام محمدحسین مختاری پیام تسلیتی صادر نمود.

 هادی هادی نسب در پیام خود آورده است:

 درگذشت بانوی مومنه “حاجیه خانم معصومه مختاری” مادر بزرگوار معلم شهید حجت الاسلام محمدحسین مختاری موجب تاثر و تالم گردید.

 صلابت و شکیبایی مادران شهدای معزز که فرزندان خویش را در راه رضای پروردگار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی، نثار کردند در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوان والامقام نیست.

 اینجانب مصیبت وارده را به خانواده این مرحومه تسلیت عرض نموده و برای آن فقیده سعیده علو درجات و همجواری با فرزند شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

 لازم به ذکر است معلم شهید حجت الاسلام محمدحسین مختاری در بیست و سوم تیر ماه سال ۶۱ در سن ۲۵ سالگی در عملیات رمضان در شلمچه به فیض شهادت نائل شد که در سال ۸۴ طی مراسمی به عنوان شهید گمنام در قطعه اصحاب شهدای شهر اراک تشییع و به خاک سپرده شد و سرانجام پس از ۳۳ سال هویت این شهید احراز و در دی ماه سال۹۴ در گلزار شهدا روستای حسن آباد به خاک سپرده شد.