رستاق نیوز – بخشدار مرکزی شهرستان اشکذر درحاشیه بازدید از پست غربالگری رستاق گفت : همه گروه ها برای سلامتی مردم تلاش می کنند و همه این تلاش ها با ماندن مردم درخانه به ثمر خواهد نشست .

“محمد حسین قانعیان ” در حاشیه بازدید از پست غربالگری در ورودی شرف آباد به خبرنگار رستاق نیوز گفت :  شاهد تلاش شبانه روزی نیروهای نظامی ،انتظامی ،شبکه بهداشت، هلال احمر و همچنین همراهی شوراهای اسلامی و دهیاران هستیم که همگی دست در دست هم برای سلامتی مردم تلاش می کنند .

“قانعیان”  از همت و تلاش همه کسانی که برای مقابله و پیشگیری از کورنا در جای جای ایران اسلامی به ویژه در منطقه رستاق فعالیت دارند قدردانی کرد وگفت : تلاش این عزیزان با ماندن مردم درخانه تکمیل می شود و اگر مردم در خانه بمانند این تلاش ها به ثمر خواهد نشست .

وی کنترل ورودی رستاق ، پایش افراد مشکوک ، ضد عفونی مستمر اماکن عمومی و معابر، تولید و توزیع ماسک و مواد ضدعفونی را ازجمله فعالیت های نهادهای خدمات رسان در این خطه عنوان کرد و گفت : از مردم دیار تمدن ، تدین وتلاش انتظار است که با رعایت نکات بهداشتی و توجه به محدودیت ها زمینه شکست این ویروس منحوس را فراهم کنند .

“قانعیان”  از اطلاع رسانی و آموزش های همگانی کانال ها و گروه های مجازی درروستاهای رستاق به ویژه رستاق نیوز نیز قدردانی کرد و گفت : ارائه پست های آموزشی ، تهیه ویدئو کلیپ های نمایشی ، نمایش ها ی طنز و درجریان گذاشتن مردم از اوضاع و احوال کشور ومنطقه و اطلاع رسانی به موقع را ازجمله فعالیت های این گروه ها و کانال ها یادکرد.

ایشان درپایان ضمن عذرخواهی به خاطر شدت یافتن سخت گیری ها در کنترل ورود و خروج از منطقه رستاق باردیگراز رستاقی ها غیرساکن خواست از مراجعه به این منطقه خودداری کنند .

  • منبع خبر : رستاق نیوز