⭕️ اطلاعیـه شماره ۶ ستاد انتخابات استان یزد ✍️به آگاهی مردم شریف استان می رساند ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاها از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱/۱۶ آغاز و تا ساعت ۱۸ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱/۲۲ جمعا به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت. داوطلبان گرامی می […]

⭕️ اطلاعیـه شماره ۶ ستاد انتخابات استان یزد

✍️به آگاهی مردم شریف استان می رساند ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاها از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱/۱۶ آغاز و تا ساعت ۱۸ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱/۲۲ جمعا به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت.

داوطلبان گرامی می توانند به چهار روش زیر اقدام کنند:

۱. ثبت نام از طریق اپلیکیشن موبایلی (بارگذاری شده درپورتال وزارت کشور) و دریافت کد رهگیری .

۲. ثبت نام از طریق نسخه دسکتاپ (کامپیوتر) و دریافت کد رهگیری .

۳. ثبت نام از طریق دفاتر پیشخوان دولت و دریافت کد رهگیری .

۴. ثبت نام از طریق مراجعه حضوری به بخشداریهای استان (ازساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰).

🔴مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام به شرح زیر می باشد:

۱)ارائه اصل گواهی عدم سوء پیشینه که از تاریخ صدور آن بیش از سه ماه نگذشته باشد.
۲)اصل شناسنامه عکس دار و تصویر کلیه صفحات آن.
۳)اصل کارت ملی و تصویرآن.
۴)اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم یا مدرکی دال بر مشخص بودن وضعیت خدمت وظیفه عمومی و تصویر آن برای مردان.
۵)یک (۱) قطعه عکس ۴×۳ جدید.
۶)دارا بودن سواد خواندن و نوشتن برای شوراهای اسلامی روستاهای تا ۲۰۰ خانوار و داشتن مدرک تحصیلی دیپلم برای شوراهای اسلامی روستاهای بالای ۲۰۰ خانوار.
۷)اصل و تصویر مدرک معتبر ایثارگری.

⭕️تبصره: کسانی که سابقه یک دوره کامل عضویت اصلی شورا را دارا باشند، به شرطی که در همان حوزه انتخابیه نامزد شوند، از شرط مدرک تحصیلی معاف هستند.
مدارک
شناسنامه همسر وفرزندان وپدر ومادر که در قید حیاط هستند عزیزانی که در دوره قبل عضو شورا بوده اند حتما مدرک تحصیلی را به همراه داشته باشند