رستاق نیوز - هادی هادی‌نسب گفت: بحثی که بین این دو فرد رد و بدل شده اصلا مجموعا دولتی درگیر نبوده و رئیس شورای روستا و روحانی در محله خودشان بحث داشتند.

به گزارش رستاق نیوز “هادی هادی‌نسب ” در گفتگو با خبرنگار یزدرسا در واکنش به ماجرای بحث امام جماعت و رئیس شورای یکی از روستاهای رستاق گفت: سفر امام جماعت یکی از روستاهای شهرستان به قم موجب بحث بین او و رئیس شورای روستا می‌شود.

وی ادامه داد: برخی از اهالی روستا با محوریت رئیس شورا، در اعتراض به سفر امام جماعت به قم و اینکه ممکن است این موضوع موجب انتقال بیماری کرونا شود، طوماری را پر می‌کنند و به سازمان تبلیغات می‌برند.

فرماندار اشکذر اضافه کرد: برای حل موضوع، رئیس شورای روستا، امام جماعت و نماینده سازمان تبلیغات به بخشداری می‌روند، در آنجا بین رئیس شورا و روحانی درباره طومار بحث می‌شود و روحانی خطاب به رئیس شورا می‌گوید که این طومار را خودت و آشنایانت تهیه کرده‌اید که این مباحث نهایتا منجر به پاره شدن طومار می‌شود.

“هادی‌نسب ” اظهار داشت: بحث بین آن‌ها بالا می‌گیرد طرفین صدایشان بلند می‌شود که حراست ورود می‌کند، کسی ندیده که دست روی همدیگر بلند کرده‌ باشند اما روحانی روستا می‌گوید رئیس شورا روی او دست بلند کرده که البته این اتفاق را غیر از این سه نفر کسی شاهدش نبوده و فقط همین سه نفر در این اتاق بوده‌اند؛ بخشدار هم حضور نداشته و در جریان این ماجرا نبوده است.

وی افزود: بالاخره بین این دو بحث صورت گرفته حالا اینکه آیا کتک زده شده یا خیر ما نبودیم و ندیدم و البته رئیس شورای روستا هم می‌گوید نه من چنین کاری نکرده‌ام؛ با این وجود روحانی روستا رفته شکایت کرده است.

فرماندار اشکذر عنوان کرد: این بحثی که بین این دو فرد رد و بدل شده اصلا مجموعا دولتی درگیر نبوده و رئیس شورای روستا و روحانی در محله خودشان بحث داشتند و فقط آمده بودند در بخشداری برای اینکه مسئله را حل کنند که نتیجه این می‌شود که آنجا دعوایشان می‌شود و غیر از سه نفری که در جلسه بودند کسی اطلاع ندارد که آیا کتک‌کاری بین آن‌ها صورت گرفته است یا خیر.