رستاق نیوز - این رزمایش به همت مرکز نیکوکاری مسجدالنبی اشکذر و خیرین و جهادگران شهرستان و در راستای لبیک به منویات مقام معظم رهبری با هدف کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا آغاز شد.

به گزارش رستاق نیوز صبح امروز در مراسمی با حضور “هادی نسب” فرماندار،”حجت الاسلام محمدرضا طالبیان” امام جمعه اشکذر،”محمد صالح جوکار” منتخب مردم یزد و اشکذر در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان شهرستان “رزمایش کمک مومنانه” در این شهرستان آغاز شد.

این رزمایش به همت مرکز نیکوکاری مسجدالنبی اشکذر و خیرین و جهادگران شهرستان و در راستای لبیک به منویات مقام معظم رهبری با هدف کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا برگزار می شود.

فرماندار اشکذر در این مراسم گفت: در مرحله اول این رزمایش تعداد ۳۰۰ بسته معیشتی و حمایتی شامل ۲۴ مورد از اقلام غذایی شامل روغن، برنج، گوشت، مرغ، حبوبات و… با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد ریال آماده شده که در آستانه ماه مبارک رمضان در بین نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا در شهرستان توزیع می شود.

هادی هادی نسب با بیان اینکه کمک‌های جمع‌آوری شده در هر منطقه در همان منطقه و براساس شناسایی‌های انجام شده بین افراد نیازمند توزیع می شود، اظهار داشت: جهت شناسایی هر چه بهتر خانواده های نیازمند از ظرفیت کانون مساجد محلات و ائمه جمعه و جماعات و پایگاه های محلی بسیج شهرستان نیز استفاده خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد با همت خیرین و همدلی که در سطح شهرستان وجود دارد این رزمایش به بهترین شکل در سایر مناطق شهرستان نیز اجرایی خواهد شد.