رستاق نیوز – نشست مشترک بخشدار مرکزی با دهیاران ، نیروی انتظامی ، ناحیه مقاومت بسیج و مرکز بهداشتی ودرمانی رستاق برگزارشد .

به گزارش رستاق نیوز بخشدار مرکزی شهرستان در این نشست از همراهی و مشارکت دهیاران ، نیروی انتظامی و بسیجیان رستاق در اجرای کنترل و غربالگری ورودی رستاق قدردانی کرد و بر لزوم تشدید کنترل رفت و آمدها در روزهای آتی تاکید نمود .

محمد حسین قانعیان افزود : تمام راههای فرعی رستاق مسدود شده و گشت های مستمر بسیج بر راههای فرعی نظارت مستمر خواهند داشت و با افراد خاطی برابر مقررات برخود  خواهد شد .

قانعیان با یادآوری این موضوع که همه این اقدامات به خاطر حفظ سلامت مردم است از اهالی خواست برای اجرای هرچه بهتر این طرح با دهیاران و عوامل نظامی وانتظامی همکاری کنند .

ایشان بر لزوم وحدت رویه در کنترل ورودی رستاق تاکید کرد وگفت : فقط اتومبیل های افراد ساکن حق ورود به منطقه را دارند و تشخیص این امر به عهده دهیاران است و لازم است دراین راستا افراد مسئول از اغماض و رو دربایستی خود داری کنند و قانون را برای همه اجرا کنند.

وی خاطرنشان کرد بعضا افراد وسائل خود را در کنار مسیر پارک نموده و خود وارد رستاق می شوند افزود : وسائط نقلیه و اتومبیل های که در کنار ورودی های رستاق پارک کنند ، توقیف و به پارکینگ منتقل خواهد شد

این مسئول همچنین برضرورت کنترل ورودی اشکذر به همت آباد نیز تاکید کرد و گفت : درروزهای پیش رو تیم کنترل و غربالگری در روبروی آتش نشانی و ابتدای بلوار شهید سلیمانی مستقر خواهند شد و رفت و آمد این مسیر را کنترل خواهند کرد .

بخشدار کنترل خروجی  رستاق نیز در روزهای آینده  یادآورشد وگفت : با توجه به محدودیت های کشوری در روزهای ۱۲ تا ۱۵ فروردین ، خروجی منطقه رستاق نیز با محدودیت روبرو خواهد بود و از خروج اهالی و ساکنان جلوگیری می شود .

وی هرگونه تردد ، جابجائی ، تجمع و رفت و آمد در ۱۲ و ۱۳ فروردین را ممنوع اعلام کرد و گفت : درصورت عدم رعایت موارد مذکور با افرادی که قانون را مراعات نکنند برخورد خواهد شد .

درادامه این نشست مسائل و مشکلات اجرای طرح کنترل ورود و خروج درحوزه های مختلف بررسی و مسئولان نظامی ، انتظامی ، کشاورزی ، مرکز بهداشت و دهیاران نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند .