رستاق نیوز – حجت الاسلام دلاوری با صدور پیامی پیشنهادات خود برای برگزاری ویژه برنامه های گرامیداشت خجسته میلاد منجی عالم بشریت عجل الله تعالی فرجه الشریف را به گروه های مختلف مردم رستاق  ارائه کرد .

به گزارش رستاق نیوز حجت الاسلام مصطفی دلاوری درپیام خود خطاب به مردم متدین و ولایت مدار رستاق چنین آورده است :

بسمه تعالی /مردم متدین و ولایت مدار رستاق / سلام علیکم

اعیاد شعبانیه و بویژه فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت گل سر سبد هستی حضرت بقیه الله الاعظم امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را محضر شما خوبان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و آرزوی تندرستی و صحت و سلامت برای شما عزیزان دارم.

 همه آگاهیم که آئین مهم بزرگداشت  نیمه شعبان امسال بعلت ویروس منحوس کرونا به شکلی دیگر باید برگزار گردد و اینجانب بعنوان امام جمعه رستاق در این مجال پیشنهاداتی را محضر شما خوبان بخصوص جوانان غیور و همیشه در صحنه رستاق عرض می کنم باشد تا در مسیر انتظار یار خدمتی هر چند کوچک به محضر حضرتش داشته باشیم و امیدوارانه در انتظار فرج سراسر سرورش چشمانمان را سرمه گاه  تراب مقدمش قرار دهیم.

برادران و خواهران گرامی، از اعظم لیلای سال، شب نیمه شعبان است که نباید از دعا و نیایش غافل شد؛ پرداختن به ادعیه ماثوره چون دعای شریف کمیل  و صلوات شعبانیه و نیز توسل و استغاثه به ساحت مقدس قطب دایره امکان حضرت ولی عصر عج و همچنین زیارت حضرت مولی الکونین ابا عبدالله الحسین که از افضل اعمال آن شب است از دست ندهیم و قرائت آیاتی از قرآن کریم و هدیه آن به محضر امام زمان عج و شریک قرار دادن امام و شهداء و مومنین و مومنات در  ثواب این اعمال را از یاد نبریم.

مسئولین گرامی شوراهای اسلامی و دهیاران عزیز که همیشه در برگزاری برنامه ها و مراسم های گوناگون بازوی نهاد نماز جمعه بوده اند آذین بندی و چراغانی معابر و نصب پلاکاردهای ولادت بویژه در سردر اماکنی که بنام حضرت ولی عصر عج مزین است مورد غفلت قرار ندهند و آنچه در توان دارند در ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار به کار گیرند که اجر آنها در این خدمت صادقانه مضاعف خواهد بود.

جوانان و نوجوانان عزیز و غیور رستاق که هر ساله جشن های بزرگ میلاد آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را به شکل قابل تحسین برگزار می نمودند امسال سعی کنند از جمع آوری کمک ها غفلت نکنند و وجوهات به دست آمده را به شکل بسته های نقدی و غیر نقدی به مستمندان و فقراء منطقه هدیه دهند و تمام توان خود را در این موضوع متمرکز کنند پیشنهاد می گردد از وجوه به دست آمده و کمک های دیگر ، قربانی روز نیمه شعبان صورت بگیرد و به مصرف مستمندان برسد.

 پیشنهاد می گردد برادران بسیجی و پایگاه های مقاومت با مدیریت مسئول محترم ستاد نمازجمعه رستاق جناب سرهنگ اسلامیان ( کاروان انتظار ) را با به کار گیری نیروی هنر و ذوق که بحمدالله در جوانان رستاق است با در نظر گرفتن مسائل بهداشتی در منطقه رستاق در روز ولادت به راه بیاندازند و اسباب شادی و سرور  مردم را فراهم کنند در این مورد از مادحین و مولودی خوانان خوش صوت و گروه های سرود و تواشیح منطقه غافل نشوید.

 کانال نمازجمعه رستاق در پیام رسان سروش آمادگی دارد تا اشعار شاعران خوش ذوق رستاق که در مدح و ثنای حضرت ولی عصر عج سروده اند بار گزاری نماید تا مورد استفاده عموم قرار گیرد شاعران عزیز می توانند اشعار خود را به خبر نگار محترم رستاق و مدیریت کانال نمازجمعه، برادر  پاسدار محمد کاظم فقیه برسانند تا جهت بارگزاری در کانال نماز جمعه رستاق اقدام گردد. از روحانیون و مبلغین منطقه رستاق درخواست دارم تا مطالب و نکاتی که در ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار نقش دارد به هر طریق ممکن به سمع و نظر مردم شریف برسانند که دراین روزها بهره گیری از فضای مجازی راهی برای این موضوع است و از جوانان خوش ذوق و وارد در بحث فضای مجازی هر روستا خواستارم تا در آماده سازی بستر فضای مجازی جهت سخنرانی های کوتاه امام جماعت و روحانی منطقه خودشان نهایت همکاری را داشته باشند.

در اینجا لازم است از مدیران کانال های خبری رستاق؛ بویژه کانالهای خبری ( #رستاق_نیوز و #شرف_آباد و #ابراهیم_آباد و …) تشکر داشته باشم که خبرهای مربوط به نماز جمعه را انعکاس می دهند و پیشنهاد می نمایم تا در این ایام مطالب مربوط به مهدویت و امام زمان عج را منعکس کنند تا در ترویج فرهنگ انتظار و مهدویت نقش داشته باشند.

 برگزاری مسابقات فرهنگی با محوریت مطالعه کتاب با عناوین مهدویت و امام زمان عج از سوی حوزه مقاومت بسیج برادران و خواهران می تواند کاری شایسته باشد که در همین جا اعلام می گردد کسانی که چهل روایت در مورد امام زمان عج را جمع آوری کنند به قید قرعه به برگزیدگان جوایزی از سوی دفتر امام جمعه و ستاد نماز جمعه اهداء خواهد گردید.

 بدیهی است علاوه بر برنامه های پیشنهادی فوق هر چه از سوی برادران و خواهران گرامی بویژه جوانان عزیز در راستای بزرگداشت آئین شب و روز نیمه شعبان صورت بگیرد مغتنم و قابل تقدیر است.

 پروردگارا چشمان رمق دیده ما را به جمال منور مولایمان