رستاق نیوز – شورای اسلامی و دهیاری حسن آباد رستاق با همراهی و همت خیرین برای ساخت یک سالن ورزشی در این روستا تلاش می کند .

دهیار حسن آباد رستاق درجریان بازدید بخشدار مرکزی از این سالن ورزشی به خبرنگار رستاق نیوز گفت : کار ساخت این سالن ورزشی از شورای چهارم دراین آبادی آغاز و شورای پنجم نیز این روند را ادامه داده است .

“حسن توکلی”  افزود:  شروع احداث این سالن به همت مردمی و تلاش شورا آغاز و هم اکنون نیز با اعتبارات شورا و دهیاری  ادامه یافته است .

“توکلی زیر بنای این سالن را افزون بر هزار متر مربع ذکرکرد و گفت : سالن مذکور دارای فضای ورزشی مسقف ، سکوی تماشاگر ، رختکن ، سرویس بهداشتی و اتاق اداری است .

وی ادامه داد : شورای پنجم حسن آباد رستاق نیز دردوساله اخیر تاکنون قریب  ۳۰۰ میلیون تومان برای دیوارکشی و سوله گذاری این سالن هزینه کرده یا تعهد پرداخت نموده است .

ایشان خاطرنشان کرد : ارزش ریالی سالن احداث شده تاکنون به قیمت امروز بالای ۸۰۰ میلیون تومان است .

دهیار حسن آباد از اعضای شورای اسلامی و بخشدار مرکزی قدردانی کرد و گفت : تاکنون اداره ورزش و جوانان برای ساخت این ورزشگاه اعتباری اختصاص نداده است .

توکلی از خیرین ، صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی مستقر در محدوده روستا خواست برای تامین اعتبار سالن مذکور شورا و دهیاری را یاری کنند .

اضافه می نماید محمد حسین قانعیان بخشدار مرکزی اشکذر ظهر امروز از این سالن ورزشی بازدید کرد .

روستای حسن آباد رستاق با جمعیتی افزون بر ۵۰۰ نفر دربخش مرکزی شهرستان اشکذر واقع شده است .