رستاق نیوز – محمد حسین قانعیان دهیاران رستاق در تمام روستاهای رستاق برای مقابله و پیشگیری از کورنا فعالانه تلاش می کنند .

بخشدار مرکزی در گفتگو با رستاق نیوز گفت : دهیاران رستاق به صورت مستمر درجریان تصمیمات قرارگاه مرکزی مقابله با کورنا ی شهرستان قرارگرفته و آموزش های لازم را دریافت می کنند .

قانعیان از برگزاری جلسات متوالی برای دهیاران خبرداد و گفت : شوراهای اسلامی و دهیاران در روستاهای رستاق تمام سعی خود را دراین زمینه به کار بسته اند و تلاش دهیاران رستاق در اجرای برنامه های مقابله و پیشگیری کورنا قابل تقدیراست.

وی همراهی پایگاه های مقاومت بسیج و پاسگاه انتظامی رستاق با شوراهای اسلامی و دهیاران برای کنترل ورودی های رستاق را ستود و گفت : هرچند وجود ورودی های متعدد کار را مشکل کرده است ولی کنترل ورودی ها از روزگذشته در برخی روستاها آغاز و امروز توسعه یافته است .

ایشان به ضد عفونی کردن اماکن عمومی و معابر روستاها اشاره کرد و گفت : این کار نیز به صورت مستمر توسط دهیاران و با همکاری بسیج و مرکز بهداشت انجام می شود .

قانعیان باردیگر ماندن در خانه را بهترین راه پیشگیری و مقابله با کورنا خواند و از اهالی خواست از پذیرفتن میهمان و خروج از خانه خوداری کنند .

بخشدار مرکزی شهرستان اشکذر به مردم توصیه کرد: در اجرای برنامه های مقابله و پیشگیری از کورنا با دهیاران همکاری کنند .

گزارش خبرنگار رستاق نیوز حاکی است  روز گذشته نشست مشترک بخشدار مرکزی با دهیاران ، عوامل انتظامی،  بسیج و سایر مسئولان محلی در محل شرکت تعاونی دهیاری ها برگزارشد .

در حاشیه این نشست بخشدار از مرکز بهداشتی و درمانی صدرآباد بازدید و با پرسنل این مرکز دیدار کرد.

او از تلاش های کادراین مرکز بهداشتی و درمانی نیز قدردانی کرد .