رستاق نیوز – نشست خبری فرماندار  با حضور اصحاب رسانه و مسئولان روابط عمومی ادارات دولتی شهرستان اشکذر برگزارشد .

فرماندار اشکذر : تعداد رسانه های شهرستان ، به عنوان یکی از پارامترهای رشد هرشهرستان محسوب می شود .

به گزارش رستاق نیوز “هادی هادی نسب ” ظهر امروز  دراین نشست گزارشی از آمادگی شهرستان برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورا ی اسلامی را ارائه کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت .

 

شهرستان برای برگزاری انتخابات آمادگی صدرصدی دارد

“هادی نسب ” از تمهید مقدمات لازم برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان اشکذر خبرداد و گفت : ۳۳ شعبه برای اخذ آرای مردم دراین دوره از انتخابات در نظر گرفته شده است.

وی به همکاری قریب ۲۰۰ نفر از عوامل اجرائی ، نمایندگان فرماندار و بخشدار با ستاد انتخابات شهرستان در روز جمعه دوم اسفند ماه اشاره کرد و گفت : کار آموزش برخی ازگروههای مشارکت کننده در برگزاری انتخابات انجام شده و آموزش های برخی ازعوامل و کاربران نیز دردست انجام است .

۲۵ هزار تعرفه برای روز انتخاب درخواست شده است .

رئیس هیات اجرائی انتخاب شهرستان اشکذر درپاسخ خبرنگار رستاق نیوز گفت : ۲۱ هزار و ۱۳۳ نفر درشهرستان واجد شرایط شرکت درانتخابات هستند و برای اخذ آرای مردم ۲۵ هزار برگ تعرفه درخواست شده است .

کمپ اصلی راهنمای مسافران نوروزی در ورودی رستاق برپا می شود

رئیس ستاد خدمات سفر نوروزی شهرستان درادامه با اشاره به تشکیل ستاد خدمات سفر نوروزی گفت : به منظور جذب گردشگران و مسافران نوروزی در تعطیلات عید در نظر داریم کمپ اصلی راهنمای مسافران را در ابتدای ورودی شهرستان (ورودی ابراهیم آباد رستاق ) برپا کنیم تا بتوانیم از این فرصت مناسب برای معرفی پتانسیل های تاریخی ، گردشگری و میراث فرهنگی شهرستان بهره ببریم .

“هادی نسب ” از راه اندازی پایگاه خبری رستاق نیوز استقبال کرد و با تاکید بر طی مراحل قانونی برای کسب مجوزهای رسانه ای و فعالیت در فضای مجازی گفت : تعداد رسانه های شهرستان از جمله پارامترهای رشد محسوب می شود و ما از تشکیل رسانه های متعدد درنقاط مختلف شهرستان حمایت می کنیم .

ایشان انتقادات سازنده ، آشنائی کردن مردم با مسائل شهرستان ، و دنبال کردن مطالبات مردم را از وظایف خبرنگاران واصحاب رسانه دانست و بر ارتباط هرچه بیشتر مجموعه روابط عمومی ها با خبرنگاران تاکید کرد .

  • منبع خبر : رستاق نیوز